Staff's e-mail addresses
Surname Name Position Send e-mail e-mail address
Ekström Patrik Recreation leader patrikekstrom@swipnet.se patrikekstrom@swipnet.se
Fritidsgården Veingeskolan Recreation leader vibesgarden@veingeskolan.zzn.com vibesgarden@veingeskolan.zzn.com
Jersby Leif Assistant headmaster webmaster@veingeskolan.zzn.com webmaster@veingeskolan.zzn.com



Students' e-mail addresses
Second name First name Class Send e-mail E-mail address
Karlsson Ninni 7C:2 kimmykanin@hotmail.com kimmykanin@hotmail.com
Axelsson Petter 7g p_axelsson@veingeskolan.zzn.com p_axelsson@veingeskolan.zzn.com
Gottfridsson Pehr 7g pehr_gottfridsson@veingeskolan.zzn.com pehr_gottfridsson@veingeskolan.zzn.com
Hirseland Zara 7g zara@veingeskolan.zzn.com zara@veingeskolan.zzn.com
Johansson Timmy 7g timmy@veingeskolan.zzn.com timmy@veingeskolan.zzn.com
Jäghammar Simon 7g jaghammar@veingeskolan.zzn.com jaghammar@veingeskolan.zzn.com
Modin-Lundin Amie 7g amie@veingeskolan.zzn.com amie@veingeskolan.zzn.com
Mossberg Robin 7g r_mossberg@veingeskolan.zzn.com r_mossberg@veingeskolan.zzn.com
Nilsson Emil 7g e_nilsson@veingeskolan.zzn.com e_nilsson@veingeskolan.zzn.com
Silvandersson Simon 7g simon_silvandersson@veingeskolan.zzn.com simon_silvandersson@veingeskolan.zzn.com
Svensson Jimmy 7g jimmysvensson@veingeskolan.zzn.com jimmysvensson@veingeskolan.zzn.com
Torstensson Frida 7g frida_4@veingeskolan.zzn.com frida_4@veingeskolan.zzn.com
Örjansson Emelie 7g emelie1@veingeskolan.zzn.com emelie1@veingeskolan.zzn.com
Andersson Johan 8c johan_andersson@veingeskolan.zzn.com johan_andersson@veingeskolan.zzn.com
Andersson Sophia 8c sophia@veingeskolan.zzn.com sophia@veingeskolan.zzn.com
Bengtsson Johanna 8c normal7@veingeskolan.zzn.com normal7@veingeskolan.zzn.com
Bengtsson Jonas 8c farligkorven@veingeskolan.zzn.com farligkorven@veingeskolan.zzn.com
Edblom Carolina 8c carro86_@veingeskolan.zzn.com carro86_@veingeskolan.zzn.com
Carlsson Josef 8c fesoj@veingeskolan.zzn.com fesoj@veingeskolan.zzn.com
Gunnarsson Anton 8c baltazzzar@veingeskolan.zzn.com baltazzzar@veingeskolan.zzn.com
Hjalmarsson Ida 8c ida_hjalmarsson@veingeskolan.zzn.com ida_hjalmarsson@veingeskolan.zzn.com
Jansson Frida 8c frida@veingeskolan.zzn.com frida@veingeskolan.zzn.com
Johansson Monika 8c monika@veingeskolan.zzn.com monika@veingeskolan.zzn.com
Jönsson Emil 8c elvis@veingeskolan.zzn.com elvis@veingeskolan.zzn.com
Kjellson Nelly 8c nelly@veingeskolan.zzn.com nelly@veingeskolan.zzn.com
Lindholm Therese 8c gotess@veingeskolan.zzn.com gotess@veingeskolan.zzn.com
Ljungberg Anette 8c anette@veingeskolan.zzn.com anette@veingeskolan.zzn.com
Nilsson Simon 8c zupa@veingeskolan.zzn.com zupa@veingeskolan.zzn.com
Pucher Per-Lorenz 8c pl@veingeskolan.zzn.com pl@veingeskolan.zzn.com
Pålsson Joakim 8c jocke@veingeskolan.zzn.com jocke@veingeskolan.zzn.com
Sjöberg Sandra 8c sandra@veingeskolan.zzn.com sandra@veingeskolan.zzn.com
Sonesson Emma 8c zantorio@veingeskolan.zzn.com zantorio@veingeskolan.zzn.com
Vedin Daniel 8c bonne@veingeskolan.zzn.com bonne@veingeskolan.zzn.com
Wittenström Dennis 8c dennis1@veingeskolan.zzn.com dennis1@veingeskolan.zzn.com
Wahlberg Adam 8c adamwahlberg@veingeskolan.zzn.com adamwahlberg@veingeskolan.zzn.com
Andersson Kristian 8e kristian_64@veingeskolan.zzn.com kristian_64@veingeskolan.zzn.com
Börjesson Sara 8e sara@veingeskolan.zzn.com sara@veingeskolan.zzn.com
Linderoth Gisela 8e gazola@veingeskolan.zzn.com gazola@veingeskolan.zzn.com
Ugglesjö Carro 8e caroline@veingeskolan.zzn.com caroline@veingeskolan.zzn.com
Berntsson Jennifer 8e lozer2000@veingeskolan.zzn.com lozer2000@veingeskolan.zzn.com
Gunnarson Anna 8e love@veingeskolan.zzn.com love@veingeskolan.zzn.com
Isaksson Magdalena 8e magdalena@veingeskolan.zzn.com magdalena@veingeskolan.zzn
Johansson Anna 8e mammarp@veingeskolan.zzn.com mammarp@veingeskolan.zzn.com
Johansson Anna 8e anna@veingeskolan.zzn.com anna@veingeskolan.zzn.com
Johansson Jimmy 8e jimmy1@veingeskolan.zzn.com jimmy1@veingeskolan.zzn.com
Johansson Joel 8e jojje@veingeskolan.zzn.com jojje@veingeskolan.zzn.com
Liljedahl Joacim 8e joacim_l@veingeskolan.zzn.com joacim_l@veingeskolan.zzn.com
Rosenberg Jennifer 8e jennifer@veingeskolan.zzn.com jennifer@veingeskolan.zzn.com
Ängman Janina 8e blondi@veingeskolan.zzn.com blondi@veingeskolan.zzn.com
Berisha Antoneta 8g antoneta1@veingeskolan.zzn.com antoneta1@veingeskolan.zzn.com
Blixt Vicky 8g vicky@veingeskolan.zzn.com vicky@veingeskolan.zzn.com
Brunius Jenny 8g lovergirl_jenny@veingeskolan.zzn.com lovergirl_jenny@veingeskolan.zzn.com
Börjesson Veronica 8g lovergirl_vewe@veingeskolan.zzn.com lovergirl_vewe@veingeskolan.zzn.com
Carlsson Robin 8g robin@veingeskolan.zzn.com robin@veingeskolan.zzn.com
Dahl Per 8g per@veingeskolan.zzn.com per@veingeskolan.zzn.com
Davidsson Jennie 8g jennie@veingeskolan.zzn.com jennie@veingeskolan.zzn.com
Ferdinandsson Elias 8g joyboy_86@veingeskolan.zzn.com joyboy_86@veingeskolan.zzn.com
Hansson Martina 8g marre_babe@hotmail.com marre_babe@hotmail.com
Hansson Morgan 8g morgan@veingeskolan.zzn.com morgan@veingeskolan.zzn.com
Jensen Yasmine 8g yasmine@veingeskolan.zzn.com yasmine@veingeskolan.zzn.com
Jonsson Ingvi 8g ingvi1@veingeskolan.zzn.com ingvi1@veingeskolan.zzn.com
Lindgren Hanna 8g me_starborn@hotmail.com me_starborn@hotmail.com
Lindholm Stefan 8g stefan1@veingeskolan.zzn.com stefan1@veingeskolan.zzn.com
Martinsson Daniel 8g daniel.martinsson@veingeskolan.zzn.com daniel.martinsson@veingeskolan.zzn.com
Mazreku Besnik 8g besnik@veingeskolan.zzn.com besnik@veingeskolan.zzn.com
Nylander Malin 8g malin@veingeskolan.zzn.com malin@veingeskolan.zzn.com
Petersson Jenny 8g lovergirl_jenny@veingeskolan.zzn.com lovergirl_jenny@veingeskolan.zzn.com
Sandberg Emmy 8g sl_emmy@veingeskolan.zzn.com sl_emmy@veingeskolan.zzn.com
Stibe Emma 8g stibe@veingeskolan.zzn.com stibe@veingeskolan.zzn.com
Svensson Kalle 8g kalle@veingeskolan.zzn.com kalle@veingeskolan.zzn.com
Begu Lutfi 9c lutfibeg@hotmail.com lutfibeg@hotmail.com
Esbjörnsson Josefine 9c mulan1@hotmail.com mulan1@hotmail.com
Ferdinandsson Emil 9c emil_ferdinan@hotmail.com emil_ferdinan@hotmail.com
Gustafsson Anders 9c Ej klar (Anmäl till mig Anders!!) Ej klar
Gustafsson Emilie 9c bamze85@hotmail.com bamze85@hotmail.com
Hagström Dan 9c dan_hagstrom@hotmail.com dan_hagstrom@hotmail.com
Hellsten Daniel 9c d_hellsten@hotmail.com d_hellsten@hotmail.com
Hildingsson Emelie 9c shirley_ebbe@hotmail.com shirley_ebbe@hotmail.com
Hofvander Madeleine 9c nalle_37@hotmail.com nalle_37@hotmail.com
Håkansson Jimmy 9c jimmy.skogaby@hotmail.com jimmy.skogaby@hotmail.com
Jensen Simona 9c simona_jensen@hotmail.com simona_jensen@hotmail.com
Johansson Anton 9c anton@veingeskolan.zzn.com anton@veingeskolan.zzn.com
Jönsson Adam 9c adam_jonsson@hotmail.com adam_jonsson@hotmail.com
Jönsson Linda 9c linda_jonsson60@hotmail.com lindajonsso_60@hotmail.com
Jönsson Torbjörn 9c torbjorn_j@hotmail.com torbjorn_j@hotmail.com
Karlsson Dennis 9c karl_dennis@hotmail.com karl_dennis@hotmail.com
Karlsson Emmy 9c emmakarlsson@hotmail.com emmakarlsson@hotmail.com
Karlsson Emma (K) 9c emma_nallepuh14@hotmail.com emma_nallepuh14@hotmail.com
Larsson Robert 9c zola_83@hotmail.com zola_83@hotmail.com
Lindström Madelen 9c bejon_85@hotmail.com bejon_85@hotmail.com
Nelli Emil 9c nelli@veingeskolan.zzn.com nelli@veingeskolan.zzn.com
Palokangas Mikko 9c mirror@veingeskolan.zzn.com mirror@veingeskolan.zzn.com
Persson Jesper 9c jeppe_pq@hotmail.com jeppe_pq@hotmail.com
Petersson Jannice 9c jannice_85@hotmail.com jannice_85@hotmail.com
Pinot David 9c pinot_david@hotmail.com pinot_david@hotmail.com
Pinot David 9c pinot_david@hotmail.com pinot_david@hotmail.com
Rosenquist Linnea 9c linnea_rosenquist_allymcbeal@yahoo.com linnea_rosenquist_allymcbeal@yahoo.com
Stane Erica 9c ickan85@hotmail.com ickan85@hotmail.com
Stedt Emmely 9c benny_raja@hotmail.com benny_raja@hotmail.com
Stensson Christian 9c krille_stensson@hotmail.com krille_stensson@hotmail.com
Svensson Camilla 9c silla85@hotmail.com silla85@hotmail.com
Svensson Emma 9c emma_svensson85@hotmail.com emma_svensson85@hotmail.com
Vedenbrandt Malin 9c nalle_2000@veingeskolan.zzn.com nalle_2000@veingeskolan.zzn.com
Wernersson Ola 9c ola_wernersson@hotmail.com ola_wernersson@hotmail.com
Andersson Marika 9e smulis_smulan@hotmail.com smulis_smulan@hotmail.com
Baltsén Joakim 9e joakim_baltsen@hotmail.com joakim_baltsen@hotmail.com
Berndtson Marika 9e raster_rita@usa.net raster_rita@usa.net
Enqvist Christoffer 9e christoffer.enqvist@veingeskolan.zzn.com christoffer.enqvist@veingeskolan.zzn.com
Ericsson Linda 9e linday73@hotmail.com linday73@hotmail.com
Ericsson Stefan 9e hang44@hotmail.com hang44@hotmail.com
Ivarsson Josefine 9e josefine_i@hotmail.com josefine_i@hotmail.com
Ivarsson Josefine 9e josefine@veingeskolan.zzn.com josefine@veingeskolan.zzn.com
Jönsson Markus 9e mmarkus85@hotmail.com mmarkus85@hotmail.com
Kruthammar Rebecca 9e rebecca_kj@hotmail.com rebecca_kj@hotmail.com
Kruthammar Rebecca 9e r_kruthammar@veingeskolan.zzn.com r_kruthammar@veingeskolan.zzn.com
Lindvold Marie 9e nisse_nys@hotmail.com nisse_nys@hotmail.com
Löwlund Filippa 9e santino_92@hotmail.com santino_92@hotmail.com
Mattsson Camilla 9e matt_millan@hotmail.com matt_millan@hotmail.com
Pehrsson Stefan 9e stubbe_13@hotmail.com stubbe_13@hotmail.com
Pehrsson Stefan 9e pehrsson@veingeskolan.zzn.com pehrsson@veingeskolan.zzn.com
Persson Lina 9e absolutcrazy6@hotmail.com absolutcrazy6@hotmail.com
Rosén Sebastian 9e sebastian85@hotmail.com sebastian85@hotmail.com
Stark Linda 9e lindas85@hotmail.com lindas85@hotmail.com
Svensson Robin 9e discoboy85@hotmail.com discoboy85@hotmail.com
Stridsberg Rebecka 9e frasse_frys@hotmail.com frasse_frys@hotmail.com
Thomsen Emelie 9e sasami85z@hotmail.com sasami85z@hotmail.com
Thorsén Tobias 9e little_raver@hotmail.com little_raver@hotmail.com
Westerling-Svensson Robin 9e robmetall@hotmail.com robmetall@hotmail.com
Åkesson Angelica 9e angelius99@hotmail.com angelius99@hotmail.com
Åkesson Jele 9e ruffsan@usa.net ruffsan@usa.net
Andersson Christoffer 9g smirre85@hotmail.com smirre85@hotmail.com
Andersson Mathias 9g staltias@hotmail.com jultomten53@hotmail.com
Andersson Mathias 9g staltias@veingeskolan.zzn.com staltias@veingeskolan.zzn.com
Bengtsson Fredrik 9g figgefantastic@hotmail.com figgefantastic@hotmail.com
Christoffersson Anna-Karin 9g anna_karinc@hotmail.com anna_karinc@hotmail.com
Ewald Anton 9g antonewald@hotmail.com antonewald@hotmail.com
Johnsson John 9g jonson@hotmail.com jonson@hotmail.com
Karlsson Peter 9g peter_karlsson1@hotmail.com peter_karlsson1@hotmail.com
Niit Josefin 9g jossan58@hotmail.com jossan58@hotmail.com
Nilsson Beatrice 9g bea_50@hotmail.com bea_50@hotmail.com
Persson Mikael 9g loverboy_136@hotmail.com loverboy_136@hotmail.com
Persson Jimmy 9g jimpa_persson@hotmail.com jimpa_persson@hotmail.com
Pettersson-Roos Emil 9g icecool_13@hotmail.com icecool_13@hotmail.com
Stråhle Karolin 9g karolin72@hotmail.com karolin72@hotmail.com
Asschier Jonathan 9abc jasschier@hotmail.com jasschier@hotmail.com
Broberg Ola 9abc olt_broberg@hotmail.com olt_broberg@hotmail.com
Ivarsson Josefine 9abc banana_13@usa.net banana_13@usa.net
Johansson Carl 9abc curre@linktrader.com curre@linktrader.com
Karlssson Camilla 9abc milla_84k@hotmail.com milla_84k@hotmail.com
Karlssson Daniel 9abc liebherr81@hotmail.com liebherr81@hotmail.com
Karlssson Denise 9abc denisekarlsson84@hotmail.com denisekarlsson84@hotmail.com
Kvist Johan 9abc johan_qvist@hotmail.com johan_qvist@hotmail.com
Martens Freddie 9abc freddie84m@hotmail.com freddie84m@hotmail.com
Nilsson Frida 9abc frida_nilsson8@hotmail.com frida_nilsson8@hotmail.com
Seger Stina 9abc stinalinalus@hotmail.com stinalinalus@hotmail.com
Thomsen Mattias 9abc shinji1984@hotmail.com shinji1984@hotmail.com
Thomsen Sophia 9abc soffe_84@hotmail.com soffe_84@hotmail.com
Weeks Kalle 9abc kalleweeks@hotmail.com kalleweeks@hotmail.com
Weinitz Johan 9abc jweinitz@hotmail.com jweinitz@hotmail.com
Westerberg Alexander 9abc alex@veingeskolan.zzn.com alex@veingeskolan.zzn.com
Ärnfors David 9abc daniel4000@hotmail.com daniel4000@hotmail.com
Ancar Johan 9def johan84@hotmail.com johan84@hotmail.com
Auselius Jonas 9def morten_skogsmus@hotmail.com morten_skogsmus@hotmail.com
Behramaj Shkurte 9def shkurte@hotmail.com shkurte@hotmail.com
Bensson Lotte 9def dotti2000@hotmail.com dotti2000@hotmail.com
Drustinac Elmir 9def elmir_killer@hotmail.com elmir_killer@hotmail.com
Gustavsson Alf 9def alf_gustavsson@hotmail.com alf_gustavsson@hotmail.com
Hugo 9def hippiehugo@hotmail.com hippiehugo@hotmail.com
Jacobsson Helena 9def helena_j84@hotmail.com helena_j84@hotmail.com
Jensen Rasmus 9def rasmus_j22@hotmail.com rasmus_j22@hotmail.com
Johansson Fredrik 9def fredrik_johansson@bigfoot.com fredrik_johansson@bigfoot.com
Johnsson Morgan 9def morgan_johnsson@hotmail.com morgan_johnsson@hotmail.com
Karlsson Frida 9def golvmopp2000@hotmail.com golvmopp2000@hotmail.com
Karlsson Josefine 9def jossepuss@hotmail.com jossepuss@hotmail.com
Måbring Lenita 9def nasse126@hotmail.com nasse126@hotmail.com
Nordstrandh Christoffer 9def nordstrand@hotmail.com nordstrand@hotmail.com
Svensson Karin 9def karin_svensson84@hotmail.com karin_svensson84@hotmail.com
Wahlén Lina 9def nella_84@hotmail.com nella_84@hotmail.com
Axeldahl Pontus 9ghi ponturak@hotmail.com ponturak@hotmail.com
Broberg Ulf 9ghi ulf_broberg@hotmail.com ulf_broberg@hotmail.com
Ewertsson Malin 9ghi malin_ewert@hotmail.com malin_ewert@hotmail.com
Gunnarsson Andreas 9ghi andy_gunnarsson@hotmail.com andy_gunnarsson@hotmail.com
Holmberg Emelie 9ghi semlanloppan@hotmail.com semlanloppan@hotmail.com
Johansson Lennie 9ghi lennie_84@hotmail.com lennie_84@hotmail.com
Jönsson My 9ghi pluto_129@hotmail.com pluto_129@hotmail.com
Karlsson Oskar 9ghi peace_oskar@hotmail.com peace_oskar@hotmail.com
Lilja-C Carro 9ghi babyland200g@hotmail.com babyland200g@hotmail.com
Nilsson Karolina 9ghi karolinanilsson@hotmail.com karolinanilsson@hotmail.com
Nylander Håkan 9ghi horret_14@hotmail.com horret_14@hotmail.com
Palokangis Sara 9ghi zera84@hotmail.com zera84@hotmail.com
Rundström Johanna 9ghi johanna_angel@hotmail.com johanna_angel@hotmail.com
Sandberg Sofie 9ghi sofie_sandberg@hotmail.com sofie_sandberg@hotmail.com
Svensson Mikael 9ghi micke_skate84@hotmail.com micke_skate84@hotmail.com

Klicka här och anmäl din egen eller en kompis e-postadress



Veingeskolans elevers hemsidor
Efternamn Förnamn Klass Gå till hemsida Skriv e-post
Ekström Patrik Fritid Norr Klicka här Klicka här
Pinot David 9c Klicka här Klicka här
Wernersson Ola 9c Klicka här Klicka här
Enqvist Christoffer 8e Klicka här Klicka här
Hallin Christoffer 8e Klicka här
Jonsson John 9g Klicka här Klicka här
Hansson Daniel f.d. elev Klicka här Klicka här
Gunnarsson Andy 9ghi Klicka här Klicka här
Persson Sofia 9a Klicka här Klicka här
Köppe Tony 9b Klicka här Klicka här
Karlsson Karitha 9c Klicka här Klicka här

Klicka här och anmäl din egen eller en kompis hemsida


Till menyn